Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší zážitek při prohlížení webu a co nejvíce relevantní informace, používají naše webové stránky soubory cookies. Před dalším používáním našeho webu prosím potvrďte, že souhlasíte s používáním souborů cookies na tomto webu.

V sále je bohužel ticho... zatím nejsou naplánované koncerty.

Jedna z nejnadějnějších mladých skupin současné česko-slovenské hudební scény. Všestranní hudebníci a zpěváci, kteří neznají hráčské limity ani žánrové hranice okouzlují na první poslech.

„Cestujeme napříč hudebními žánry. Pochopili jsme, že každý styl vyjadřuje určité pocity, náladu, emoce, které nejsou neměnné. A protože my lidé nejsme jednotvární, hudba, kterou tvoříme, to reflektuje. Hudba a tanec jsou pro nás spojené nádoby, které se navzájem ovlivňují tak, že jedna nemůže existovat bez druhé. Z pohybu a rytmu totiž vyvěrá melodie, která se dále harmonizuje, a tak vzniká hudba. Studium hudby na druhém konci světa nám objasnilo tento přirozený jev. Pobyt v Rio de Janeiru v době karnevalu byl pro nás jedním z nejsilnějších zážitků.“ To říká skupina Colorful People, která je čerstvým zjevem na česko-slovenské hudební scéně.

Trio Colorful People tvoří Lenka Novotná, Juraj Holoda a Dušan Marko, všichni studovaní hudebníci a zpěváci s bohatými zkušenostmi z koncertování doma i v různých koutech světa. Jsou absolventy Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze a brazilské Escola de Choro Raphael Rabello, kde dostali do krve rytmy latinoamerické hudby. Stejně dobře se ale cítí v moderním popu, rocku i muzikálu. V roce 2021 vydali debutové autorské EP Reflections vol.1, zároveň připravili akustické nahrávky s coververzemi svých oblíbených songů z repertoáru takových hvězd, jako jsou Sting, Rihanna, Lionel Richie, John Mayer nebo Justin Timberlake.

Hned dvojí velkou příležitost oslovit publikum naživo dostali Colorful People v roce 2021. Nejprve vystoupili na festivalu Krásný ztráty Live ve středočeských Všeticích a přímo na místě tak fascinovali legendárního zpěváka a hudebního garanta festivalu Michala Prokopa, že je ještě na tomto pódiu pozval jako hosty do velkého sálu Lucerny na svůj prosincový Vánoční koncert, který proběhl nejen pro přítomné návštěvníky, ale byl s velkým úspěchem také streamován.

Multižánrové trio Colorful People patří mezi nejzajímavější kapely tuzemské scény. Jeho neotřelý, pestrobarevný výraz, nepřeslechnutelný talent a kreativita, a v neposlední řadě obdivuhodné nasazení skrývá velký potenciál jak pro české a slovenské, tak pro zahraniční publikum.


Diskografie

Název Rok
Brazilian Dream 2014
Country Strike 2018
When the Party's Over 2020
Footsteps 2020
Reflections vol.1 2021

Colorful People na sociálních sítích

Kontakt

Booking

Booking (zahraniční)

Tour management

Objednávky CD/LP

Joe's Garage Live s.r.o. 

  • IČ: 29138973 
  • DIČ: CZ29138973
  • sídlo a poštovní adresa:
    Terronská 873/3
    160 00 Praha 6–Bubeneč
  • č.ú.: 7293292001/5500 
  • frontman: David Gaydečka