Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší zážitek při prohlížení webu a co nejvíce relevantní informace, používají naše webové stránky soubory cookies. Před dalším používáním našeho webu prosím potvrďte, že souhlasíte s používáním souborů cookies na tomto webu.

November 2nd

V sále je bohužel ticho... zatím nejsou naplánované koncerty.

Skupina, která z malého moravského města vyrazila bez kompromisů dobít svět a hodně z věcí, o kterých zpočátku ani nesnila, se jí podařilo.

November 2nd vznikli na konci 90. let jako kapela velmi mladých hudebníků, na kterých bylo od začátku vidět obrovské nadání i odhodlání. Zpěvačka a kytaristka Saša Langošová a její umělecký i životní partner kytarista Roman Helcl jsou od začátku jak vystřižení z dokumentu o největších talentech amerického rocku. Sestava zbytku kapely se v průběhu let proměňovala, základní výraz November 2nd byl ale vždycky dílem ústřední dvojice. Vycházejí z hlubokých kořenů hudby, kterou milují, moderního rock´n´rollu, blues i americany, vždy se ale dívají kupředu a dobře vědí, co se v kterou chvíli v hudbě děje zajímavého a po svém na to reagují.

Kapela koncertuje nejen v domácích klubech a na festivalech, ale opakovaně hrála i na mnoha evropských štacích a koncertovala i nahrávala ve Spojených státech. Předskakovala takovým hvězdám jako jsou Alanis Morissette, Suzanne Vega, Spin Doctors, Bryan Adams nebo David Gahan. November 2nd se skvěle uvedli už svým debutem Midnight Desert a velký ohlas u fanoušků i odborné veřejnosti zaznamenala i následující dvě alba Little Miss Behavin' & the Troublemakers a Night Walk with Me. S ním kapele pomáhala slavná písničkářka Suzanne Vega a finálního mixu se na její doporučení ujal Tchad Blake (několikanásobný držitel Grammy, spolupracovník mj. Paula McCartneyho, Black Keys, Petera Gabriela, Sheryl Crow, Pearl Jam či Toma Waitse).


Diskografie

Kontakt

Booking

Booking (zahraniční)

Tour management

Objednávky CD/LP

Joe's Garage Live s.r.o. 

  • IČ: 29138973 
  • DIČ: CZ29138973
  • sídlo a poštovní adresa:
    Terronská 873/3
    160 00 Praha 6–Bubeneč
  • č.ú.: 7293292001/5500 
  • frontman: David Gaydečka