Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší zážitek při prohlížení webu a co nejvíce relevantní informace, používají naše webové stránky soubory cookies. Před dalším používáním našeho webu prosím potvrďte, že souhlasíte s používáním souborů cookies na tomto webu.

Staří psi

V sále je bohužel ticho... zatím nejsou naplánované koncerty.

Bluesmani srdcem, rockeři projevem. Parta ostřílených muzikantů s bohatou zkušeností z našich i zahraničních klubů, hrající moderní hard & heavy blues okořeněné dechovou sekcí hráčů zlínské filharmonie.

Kapela absolvovala celou řadu společných vystoupení se slavnými kolegy jako Yardbirds, Ken Hensley, SBB, Nazareth, Twin Dragons, Johnnym Winterem a Ten Years Afrter. Se Starými psy jste se mohli setkat na festivalech Blues Alive, Blues v lese 2002, Jazz festivalu v Trutnově či Masters of Rock ve Vizovicích. V roce 2004 Česká televize natočila jejich čtyřicetiminutový koncert z brněnského klubu Stará Pekárna a odvysílala jej v populárním cyklu Blues ze Staré Pekárny. Tři zaznamenané skladby posléze vyšly na druhém díle stejnojmenné CD kompilace u hudebního vydavatelství Indies.


Diskografie

Kontakt

Booking

Booking (zahraniční)

Tour management

Objednávky CD/LP

Joe's Garage Live s.r.o. 

  • IČ: 29138973 
  • DIČ: CZ29138973
  • sídlo a poštovní adresa:
    Terronská 873/3
    160 00 Praha 6–Bubeneč
  • č.ú.: 7293292001/5500 
  • frontman: David Gaydečka